Uluslararası Akredite Belgelendirme, NSO-NAP 7 Vegan-Vejetaryen Ürün Standardı Kriterlerine uygunluk değerlendirmesi ile yapılan belgelendirmedir.

Uluslararası Akredite Vegan-Vejetaryen Belgesi, konu ile ilgili üretim ve hizmet talepleri doğrultusunda gönüllülük prensibi üzerine inşa edilmiştir. Belgelendirme tamamen müşteri kuruluşun gönüllü olarak tercihine bağlıdır. Üretim ve Hizmet sağlayıcıları bu belgeleri onaylı ya da yetkin otoritelerden alarak güvenli ve global geçerli bir belgelendirme yapabilmektedir.

ISQ, i-NAF (International Natural Accreditation Forum) Uluslararası Doğal Akreditasyon Forumu üyesi NATACCS-Uluslararası Doğal Akreditasyon Organizasyonu(International Natural Accreditation Service) tarafından akredite edilmiş, NBE Akreditasyon, Eğitim ve Lisans Vakfı tarafından da yetkilendirilerek Lisans verilmiş bir kuruluştur.

ISQ, NSO-NAP7 Vegan - Vejetaryen Belgesi Akreditasyon ve Lisans yetkileri olan Türkiye’ nin ilk ve uluslararası sektörün de sayılı kuruluşlarındandır.

Akreditasyon ile belgelerimizin global geçerliliği, prestiji ve kabulü sağlanarak diğer vegan-vejetaryen belgelerinden de ayrı bir değere ve konuma sahip olması sağlanmıştır.

Akreditasyon, vegan-vejetaryen tüketiciye güven ve tercih sağlar. Kuruluşlara da pazarda konum ve prestij kazandırır.

ISQ Akreditasyon Sertifikası

ISQ Lisans ve Yetkisi