NSO-NAP 7 Vegan Belgesi ve Etiketi konusunda, Uluslararası NBE Vakfı - NSO/IBI Enstitüsü tarafından yetkilendirilmiş, lisanslı kuruluşları tercih ederek vegan belgesi alabilirsiniz.

Vegan Belgesini/Sertifikasını ve etiketini, güvenli ve güvenilir bir şekilde elde etmek ve daha nitelikli ürün/hizmet satışı ve memnun vegan müşterileri avantajlarını elde etmek için; Yetkili, Lisanslı ve Akredite Uygunluk Değerlendirme Kuruluşumuzu tercih edin. ISQ Vegan Sertifikasyon uzmanlarımız, işletmenizin vegan uygunluğunun sağlanması için NSO-NAP 7 Standardı Sertifikasyon Süreci konusunda rehberlik ederek yardımcı olacaktır. Uzman Ekibimiz, sürecin başarılı bir şekilde sonuçlandığını teyit ederek en uygun maliyetle sorunsuz bir şekilde planlama yapmanıza ve Vegan Belgesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Vegan Sertifikasyonunda dolaşan potansiyel tuzaklardan kurtulmak ve Küresel Ortak Tek Vegan Etiketi gerekliliğini ayrıntılı olarak anlamak için NSO-NAP 7 vegan Standardı deneyimine sahip, Lisanslı ve Yetkili bir Sertifikasyon Kuruluşuna Başvurmanız tavsiye edilir. ISQ Belgelendirme, Türkiye’ de 2022 sonu verilerine yetki alan ilk ve tek kuruluştur. Vegan Belgesi ve Vegan Etiketi Sürecini başlatmak için ürün ya da hizmet bilgileri (Başvuru Formu veya Ürün Listesi) sizin tarafınızdan verilecektir. Lisanslı-Yetkili Kuruluş ISQ Belgelendirme tüm bilgileri sağlandıktan, numune şartlarını temin ettikten ve ödeme alındıktan sonra talebinizi gerçekleştirmek için çalışacaktır.

Ayrıca; ISQ Belgelendirme(veganbelgesi.com), Küresel ortak tek etiket olan NSO-NAP 7 Vegan Sertifikası ve etiket gereksinimlerinizi karşılamak için koordinasyon sağlayan ve sizi profesyonel etiketlere kavuşturan lisanslı ve yetkili uluslararası bir uygunluk değerlendirme kuruluşudur. Vegan Kültürüne kendini adamış uzman ekibimiz, müşterilerimiz için düzenleyici riskleri en aza indirirken, küresel vegan etiketlemesine, tüketici refahına, nitelikli ürünlere ve ürün güvenliğine odaklanan risk temelli değerlendirmelerle Uluslararası etiketler ve tescillerini (sertifikasyonunu) sunar.

2018 yılından itibaren Organizasyon tarafından Yetkilendirilerek Lisans ve Onay almıştır. ISO/IEC 17065 Ürün Belgelendirmesi ve ISO/IEC 17025 Laboratuvar Akreditasyonları ve Lisans Antlaşmaları sayesinde Vegan Belgesi, Vegan Etiketi ve diğer İsnat Sertifikasyonu yani NSO Yaşam Zinciri Etiketlemesi yapan Uzman Kuruluştur.

Uygunluk Değerlendirme Profesyonellerimiz, Uluslararası Vegan, Vejetaryen ve diğer NSO Standardı Etiketlemeleri, test, muayene ve denetimlerinden sorumlu uzmanları olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ve her yıl yenilenen bilgiye sahiptir.

Müşterilerimiz ayrıca; kurumumuz ve ilgili standartlar hakkındaki değişiklikleri ve düzenlemeleri, web sitemizden her zaman takip edebilirler. Vegan Sertifikasyon ve Etiketleme süreci hakkında herhangi bir sorunuz varsa, ya da bilgi almak istiyorsanız, deneyimli müşteri temsilcilerimiz bir telefon kadar yakınınızdadır. ISQ Sertifikasyon, profesyonellerle iletişiminizin çekici ve kusursuz olmasını sağlayacaktır.